Szczegółowe dane dystrybutora

dealerImg
Nazwa firmy:
Econika Biomedical Engineering Sp. z o.o.
Adres:
ul.Gdańska 1 A, 82-110 Sztutowo
Telefon:
502 281 992
E-mail:
Wyślij wiadomość
WWW:
www.econika.pl/
NIP:
579 226 51 29
REGON:
KRS:
Imię i nazwisko
przedstawiciela:
Tomasz Szloser

Econika Biomedical Engineering Sp. z o.o. jest polskim producentem medycznych generatorów ozonu. Celem naszej działalności jest dostarczenie na rynek urządzenia, dzięki któremu wykorzystanie mieszaniny tlenowo – ozonowej stanie się uzupełnieniem stosowanych metod leczenia.

Jako producent posiadamy certyfikat dla systemu zarządzania jakością wg PN - EN ISO 13485:2016-04 na projektowanie, produkcję, sprzedaż i serwis wyrobów medycznych do ozonoterapii.

Współpracujemy z firmą SPE Econika z Odessy, której szef prof. Eugene Nazarov sprawuje opiekę merytoryczną nad wszystkimi naszymi projektami.

W 2019 r. Econika Biomedical Engineering Sp. z o.o. dołączyła do Azjatycko – Europejskiego Związku Ozonoterapeutów i Producentów Urządzeń Medycznych, z którym współorganizuje po raz pierwszy w Polsce, VIII Międzynarodową Konferencję naukowo - praktyczną, pt. Ozon i inne gazy medyczne w biologii i terapii. W konferencji udział zadeklarowało ponad 40 lekarzy z 14 państw, m.in.:  Ukraina, Rosja, Litwa, Uzbekistan, Azerbejdżan, Gruzja, Finlandia, Szwecja, Czechy, Austria, Turcja, Mołdawia, Rumunia o różnych specjalizacjach.

Celem konferencji jest zorganizowanie wspólnych działań w kwestii wdrożenia metodyk zastosowania ozonoterapii i innych gazów medycznych w lecznictwie polskim.
Porusza ona tematy z obszaru onkologii, rehabilitacji, medycyny estetycznej, czy weterynarii. Ponadto uczestnicy konferencji mają możliwość udziału w warsztatach praktycznych, podczas których wykonywane będą zabiegi przy wykorzystaniu produktów Econika Biomedical Engineering
Konferencja ma przyczynić się do zainicjowania powstania Światowego Stowarzyszenia Praktyków Terapii Gazami Medycznymi, m.in. takimi jak ozon, wodór, ksenon, tlenek azotu, dwutlenek węgla.

Dodatkowym obszarem działania firmy jest prowadzenie zabiegów w oparciu o ozonoterapię oraz produkcja oliwy ozonowej, mydła bursztynowego i kosmetyków ozonowych.

Rozwiń opis

Oferowane produkty

Wyświetlaj po

 • Producent:
  Econika
  Model:
  Bozon – Line
  Kategoria:
  Aparaty do ozonoterapii ginekologicznej
  Szczegóły »
 • Producent:
  Econika
  Model:
  Bozon – Line
  Kategoria:
  Aparaty do ozonowania w chirurgii
  Szczegóły »
 • Producent:
  Econika
  Model:
  Bozon – Line
  Kategoria:
  Ozonoterapia
  Szczegóły »
 • Producent:
  Econika
  Model:
  Bozon – Line
  Kategoria:
  Aparaty do terapii ozonowej - ozonoterapia
  Szczegóły »

Kategoria produktów

pokaż