Szczegółowe dane dystrybutora

dealerImg
Nazwa firmy:
IM s.c. A. Bielicki, C. Ścisiński
Adres:
ul. 3 Maja 88, 05-080 Izabelin C
Telefon:
533 111 125
E-mail:
Wyślij wiadomość
WWW:
www.archimedic.pl
NIP:
118-13-54-994
REGON:
KRS:
Imię i nazwisko
przedstawiciela:
Maciej Wojcieszczyk

contactLogo www.radians.pl

Firma IM s.c. istnieje na rynku oprogramowania medycznego niemal od 20 lat. Mamy doświadczenie, wiedzę i niezbędne narzędzia do tego, żeby placówka medyczna, korzystając z naszych rozwiązań, stała się precyzyjnym mechanizmem działającym na rzecz pacjenta. 

Początki naszej działalności związane były z wykonywaniem usług jako autoryzowany serwis firm 3M, Imation, a następnie Kodak. Serwisowaliśmy urządzenia   z działu obrazowania medycznego (Medical Imaging) - głównie tzw. "kamery laserowe" lub "ciemnie laserowe" - czyli urządzenia drukujące na filmach radiologicznych obrazy z urządzeń diagnostycznych (np. z tomografu komputerowego).

Z czasem zakres naszej działalności poszerzył się o tworzenie oprogramowania i integrację systemów obrazowania medycznego (Dicom, PACS). Obecnie główną specjalnością firmy jest projektowanie i utrzymanie oprogramowania przeznaczonego do pobierania, przesyłania, przetwarzania, archiwizacji i drukowania obrazów w zastosowaniach medycznych. Ponadto świadczymy usługi serwisowe urządzeń takich firm jak Kodak, 3M i Imation.

W ramach tej działalności stworzyliśmy i rozwijamy w naszej firmie oprogramowanie Archimedic2 oraz jego rozwinięcie – system omniRAD.

Rozwiń opis

Oferowane produkty

Wyświetlaj po

 • Producent:
  IM
  Model:
  omniRAD DICOMSCP
  Kategoria:
  Systemy archiwizacji obrazów medycznych (PACS)
  Szczegóły »
 • Producent:
  IM
  Model:
  omniRAD IMARCH
  Kategoria:
  Systemy archiwizacji obrazów medycznych (PACS)
  Szczegóły »
 • Producent:
  IM
  Model:
  Radians
  Kategoria:
  Systemy teleradiologii
  Szczegóły »

Kategoria produktów

pokaż