BDS


BDS
Nazwa firmy: BDS
Adres: Generała Andersa 40, 15-113 Białystok
Telefon: 503 121 614
NIP:
REGON:
KRS:
Przedstawiciel: Zbigniew Ciećwierz

Firma BDS powstała w 1996 r jako niewielka lokalna spółka cywilna zajmująca się sprzedażą ręczników papierowych i papierów toaletowych. W raz ze wzrostem zapotrzebowania na higienę przemysłową spółka stale rozszerzała paletę towarową. Dzięki efektywnemu zarządzaniu oraz silnemu przekonaniu o konieczności ciągłego wdrażania nowych technologii firma nawiązywała współprace z największymi producentami branży higienicznej stając się ich czołowymi dystrybutorami na terenie kraju i za granicą wschodnią. Mając na uwadze wysokie wymagania klientów zaczęto w spółce stawiać na wykwalifikowany personel i wyspecjalizowanych współpracowników. Co pozwoliło w krótkim czasie stać się wiodącą firmą we wschodniej Polsce. 

Obecnie firma BDS posiada własne zaplecze magazynowe w strategicznych punktach kraju, własną bazę transportową oraz umowy z wiarygodnymi przewoźnikami, co pozwala na terminowe i szybkie dostawy na terenie całej polski. Biorąc pod uwagę wysoką konkurencję firma ciągle podnosi standardy swoich produktów i usług. Wychodząc na przeciw klientom stara się ciągle minimalizować ich koszty oraz szanować ich cenny czas. Spółka przyjmuje zasadę utożsamiania się z kontrahentem, ponieważ tylko jego zadowolenie i satysfakcja z efektów pracy daje możliwość rozwoju firmie BDS. 

Mając na uwadze dobro Naszego Kienta nie ograniczamy się tylko do płatnych usług i dostaw, również w miarę możliwości staramy się pomagać nie odpłatnie np. poprzez wdrażanie nowych myśli technicznych, szkolenia z zakresu utrzymania czystości itp. Pragniemy również, aby dogodny system rabatowy stosowany przez naszą firmę pozwolił na obniżenie kosztów utrzymania w czystości obiektów naszych klientów.

Produkty