IM s.c. A. Bielicki, C. Ścisiński


IM s.c.
Nazwa firmy: IM s.c. A. Bielicki, C. Ścisiński
Adres: ul. 3 Maja 88, 05-080 Izabelin C
Telefon: 533 111 125
NIP: 118-13-54-994
REGON:
KRS:
Przedstawiciel: Maciej Wojcieszczyk

Firma IM s.c. istnieje na rynku oprogramowania medycznego niemal od 20 lat. Mamy doświadczenie, wiedzę i niezbędne narzędzia do tego, żeby placówka medyczna, korzystając z naszych rozwiązań, stała się precyzyjnym mechanizmem działającym na rzecz pacjenta. 

Początki naszej działalności związane były z wykonywaniem usług jako autoryzowany serwis firm 3M, Imation, a następnie Kodak. Serwisowaliśmy urządzenia   z działu obrazowania medycznego (Medical Imaging) - głównie tzw. "kamery laserowe" lub "ciemnie laserowe" - czyli urządzenia drukujące na filmach radiologicznych obrazy z urządzeń diagnostycznych (np. z tomografu komputerowego).

Z czasem zakres naszej działalności poszerzył się o tworzenie oprogramowania i integrację systemów obrazowania medycznego (Dicom, PACS). Obecnie główną specjalnością firmy jest projektowanie i utrzymanie oprogramowania przeznaczonego do pobierania, przesyłania, przetwarzania, archiwizacji i drukowania obrazów w zastosowaniach medycznych. Ponadto świadczymy usługi serwisowe urządzeń takich firm jak Kodak, 3M i Imation.

W ramach tej działalności stworzyliśmy i rozwijamy w naszej firmie oprogramowanie Archimedic2 oraz jego rozwinięcie – system omniRAD.

Produkty